Дануца Олександр Анатолійович

Мажоритарний округ № 99 Частина Подільського , частина Фортечного районів міста Кропивницького

Журналіст, автор та ведучий ТБ-програм, засновник медіа-групи «Прайм - Тайм» у Кропивницькому. Президент молодіжної організації «Кіровоградська Обласна Ліга Інтелектуального Розвитку». Президент Благодійного фонду підтримки незалежної преси, що опікується підтримкою регіональних засобів масової інформації.

Illustration
icon

Цінності

Людина – найвища цінність. Задача депутата – служити народу України, працювати для досягнення кращого рівня життя кожного українця, його безпеки та свободи.

icon

Цілі

Докорінно змінити стару систему влади, знищити корупцію, незаконне збагачення та свавілля можновладців.

icon

Соціальна відповідальність

Як депутат, зобов’язуюсь нести відповідальність за всі свої дії чи бездіяльність у стінах Верховної Ради. Неодмінно звітуватиму перед виборцями про роботу в парламенті. У випадку, якщо мої дії суперечитимуть інтересам українців, зобов’язуюсь скласти з себе депутатські повноваження.

Що зробив до виборів:

  • Робота у виконавчому комітеті міської ради КропивницькогоЯк член виконкому, завжди відстоював інтереси простих людей, зокрема, неодноразово виступав проти підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, тарифів на вивезення сміття, тощо.

  • Захист екологіїРазом з «зеленими» активістами виступав проти вирубки дерев у місті, зокрема, виїзди, що стосувались спилу тополь в місті.

  • Координаційна діяльністьБув координатором проекту «інтелектуальна молодь – інтелектуальна країна». Неодноразово виступав ініціатором проведення інтелектуальних програм.

Програма

  • 01. Справедливі тарифиЦя проблема є особливо актуальною для Кропивницького, адже рівень зарплат в регіоні низький, а тарифи на комунальні послуги вищі, ніж в інших, більш розвинених містах країни.

  • 02. Корупції «ні»Незважаючи на стан доріг у Кропивницькому, протікаючі дахи, зруйновану систему опалення, збідніле населення, корумповані чиновники продовжують багатіти на хабарах та розкраданні міського бюджету. Саме тому я вимагатиму конфіскації майна корупціонерів та притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення.

  • 03. «Зелене» містоНа законодавчому рівні вимагатиму притягнення до кримінальної відповідальності за незаконну вирубку дерев. Відповідний законопроект подам у перші дні роботи нового парламенту.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

Зв’язатись за телефоном+38 050 01 25 939


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності